Andrzej Niewrzawa został powołany na stanowisko trenera głównego reprezentacji Polski juniorek młodszych (ur. w 2008 r. i mł.).

Andrzej Niewrzawa posiada uprawnienia EHF Master Coach. Jest szkoleniowcem z wieloletnim stażem w kadrach młodzieżowych, z którymi osiągał sukcesy. 

Jako trener w sumie zdobył 12 medali młodzieżowych Mistrzostw Polski w tym 3 złote.  Zajął 4. miejsce w otwartych Mistrzostwach Europy oraz 7 na młodzieżowych Mistrzostwach Świata. W latach 2015 – 2021 prowadził drużynę EKS-u Startu Elbląg.

 – Komisja konkursowa, Rada Trenerów i Zarząd ZPRP zaakceptowały moją aplikację na prowadzenie centralnego szkolenia z Kadrą rocznika 2008. Jest to dla mnie wyzwanie i odpowiedzialność – zaznacza trener Andrzej Niewrzawa.

– Zawsze celem nadrzędnym jest doprowadzenie młodych uzdolnionych zawodniczek do poziomu pierwszej reprezentacji, jednak nie po to, aby w niej być, tylko po to, żeby z nią wygrywać. Szkolenie ruszy od 2023 roku. Dziękuję wszystkim trenerom grup młodzieżowych, którzy przez ostatnie miesiące aktywnie współpracowali przy naborze zawodniczek – dodaje na koniec trener juniorek młodszych.