Zachęcamy do uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez Międzynarodową Federację Piłki Ręcznej (IHF), poświęconym piłce ręcznej dzieci – 1st IHF Children’s Handball Symposium. Webinaria są bezpłatne i otwarte dla wszystkich zainteresowanych: trenerów, sędziów, delegatów, nauczycieli wychowania fizycznego, rodziców i dzieci.

Wykładowcami będą mi.in.: dr Ilona Hapkova (przewodnicząca IHF H@S, ekspert IHF), dr Patricia Sosa Gonzalez (lektor IHF H@S), dr Pablo Greco (lektor IHF H@S), dr Milan Petronijevic (lektor IHF H@S) oraz wielu innych doskonałych ekspertów IHF.

Panel prelegentów będzie rozpowszechniał wiedzę wśród uczestników, koncentrując się na wprowadzeniu metodologii IHF Handball at School (H @ S), dotyczącej zarówno pierwszych kroków w piłce ręcznej, planowania pierwszej sesji treningowej, jak i skupiając się na szczegółowych aspektach, takich jak strzelanie goli i zdobywanie piłki w obronie. Podczas ostatniego webinarium, które będzie składać się z czterech prelegentów, grupa robocza IHF Handball at School będzie omawiać najczęściej zgłaszane przez uczestników tematy podczas pierwszego webinarium.

Szkolenia odbędą się w maju w każdy wtorek i piątek – pierwsze otwarte webinarium już 04.05.2021 r. w godz. 14:00-15:00.

Szczegóły na stronie IHF – https://www.ihf.info/media-center/news/one-week-go-until-1st-ihf-childrens-handball-symposium-begins