Akademia Trenera Piłki Ręcznej ZPRP uprzejmie informuje, że organizuje w Wałczu, w dniach 14-16.06.2024 r. konferencję licencyjną „A” dla trenerów zespołów ORLEN Superligi, I oraz II ligi kobiet i mężczyzn.

Wykładowcami konferencji licencyjnej będą m.in.:

  • Arne Senstad, trener kadry narodowej kobiet; EHF Master Coach
  • Heidi Løke – dwukrotna mistrzyni świata, czterokrotna mistrzyni Europy, zwyciężczyni igrzysk olimpijskich, pięciokrotna zdobywczyni tytułu Ligi Mistrzyń i najlepsza zawodniczka świata w 2011
  • dr Oscar Gutiérrez, EHF expert, Master Coach
  • dr Claude Karcher, EHF expert, Master Coach
  • dr Łukasz Trzaskoma – Hungarian University of Physical Education and Sport Sciences / aktualnie AWF Warszawa

Oscar Gutiérrez – EHF Master Coach i członek grupy ekspertów EHF. Obecnie pracuję w RFEBM w prestiżowej Hiszpańskiej Szkole Trenerów Piłki Ręcznej. Analityk reprezentacji Hiszpanii w latach 2006-2008, zdobywca brązowego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie i srebrnego medalu na Mistrzostwach Europy 2006 w Szwajcarii. Po tym okresie przez 3 lata pracował jako asystent trenera w reprezentacji Hiszpanii juniorów. W latach 2023-24 pracował z reprezentacją Egiptu jako asystent trenera, uzyskując 7. miejsce w Mistrzostwach Świata Szwecja-Polska 2024. Autor licznych artykułów naukowych na temat piłki ręcznej i referatów na międzynarodowych konferencjach.

Claude Karcher – EHF Master Coach i członek grupy ekspertów EHF. Wykładowca University of Strasbourg; doświadczony trener Strength and Conditioning (S&C) i trener piłki ręcznej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem (zespoły żeńskie i męskie). W 2014 roku uzyskał tytuł doktora na Université d’Amiens, koncentrując się na metrykach wydajności i strategiach rozwoju zawodników w elitarnej piłce ręcznej. W latach 2015-2019 pracował jako trener S&C i asystent trenera w Sélestat Handball. Obecnie jest dyrektorem ds. wydajności w centrum wysokiej wydajności w Strasburgu (CREPS de Strasbourg), aktywnie zaangażowanym w badania nad piłką ręczną i pełni rolę eksperta zarówno w Europejskiej, jak i Francuskiej Federacji Piłki Ręcznej.

Certyfikat ukończenia w/w kursokonferencji będzie podstawą do przedłużenia licencji trenerskiej kategorii A, B oraz C na sezon 2024/25, zgodnie z Regulaminem wydawania licencji trenerskich w ZPRP.

Miejsce:

Centralny Ośrodek Sportu  – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich , Al. Zdobywców Wału Pomorskiego 99, 78-600 Wałcz

Koszt uczestnictwa:

500 zł. – opłata obejmuje: materiały szkoleniowe, koszty związane z prowadzeniem wykładów i zajęć praktycznych, przerwy kawowe. Przyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie uczestników na koszt własny lub jednostek delegujących;

lub

850 zł. – opłata ta obejmuje: materiały szkoleniowe, zakwaterowanie, wyżywienie (od kolacji w dniu 14.06.2024 r. do obiadu w dniu 16.06.2024 r.) oraz koszty związane z prowadzeniem wykładów i zajęć praktycznych, przerwy kawowe. Przyjazd uczestników na koszt własny lub jednostek delegujących. ZPRP dokonuje rezerwacji miejsca noclegowego.

Zgłoszenia:

– termin zgłoszeń do 04.06.2024 r.

Wypełniając formularz zgłoszeniowy należy załączyć potwierdzenie dokonania wpłaty 500,00 zł. lub 850,00 zł. na konto ZPRP:

PKO BP 11 1020 1026 0000 1902 0244 9833.

UWAGA – zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy!

LINK DO FORMULARZA → KLIKNIJ TUTAJ

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE [plik PDF] → KLIKNIJ TUTAJ

PROGRAM → KLIKNIJ TUTAJ